İnstagram Çekiliş Hilesi

İnstagram çekiliş hilesi ile instagram çekiliş kazanma hilesi yapın. İnstagram çekiliş yapma sitesi ve hileleri bu sayfada!

Instagram Çekiliş Hilesi, Instagram sayfalarının düzenlediği hediye sistemine katılan kişilerin kazanma oranını arttırır. Bu çekilişi sayfaların yapma amacı insanlara ücretsiz bir şekilde hediye vermenin yanı sıra, sayfalarının kitlelerini arttırmak, müşteri toplamaktır.

Instagram Çekiliş Hilesi Nedir?

Instagram çekiliş hilesi nedir, bu stratejiyi kullanmak isteyen kişilerin kafasında dolaşan bir sorudur. Instagram çekiliş hilesi çekilişi düzenleyen sayfalara sizler katılım sağlayarak hediyeyi sizin kazanma şansınızı arttıracaktır.

Hangimiz para vermeden bir ürüne sahip olmak istemeyiz ki. Tabi kazanmak için biraz emek harcamanız gerekiyor. Tam olarak bu noktada da Instagram çekiliş hilesi devreye girerek sizlere daha da kolaylık sağlıyor.

Fakat bazen bu çekilişlerin sahte olduğu hesaplara denk gelmekteyiz. Bu yüzden ilk adımımız çekiliş yapan hesabı kontrol etmemiz gerekir.  Çekilişe katılmadan önce bunu anlamamız gerekir. Peki çekilişin sahte olup olmadığını nasıl anlarız? Sizlere kısaca bundan bahsetmek istiyoruz.

 • Sayfanın daha önce çekiliş yapıp hediyeleri gerçekten yollayıp yollamadığını kontrol etmelisiniz
 • Sayfadaki yorumlara kısaca bir göz atmanız gerekir. Çekiliş yorumları olumlu mu olumsuz mu buna dair yorumlar hakkında bilginiz olmalıdır.
 • Takipçi sayısı ne durumda, takipçileri bot hesaplardan mı ibaret gibi etkenlere bakmanız gerekir. Zaten takipçi kısmına girdiğiniz zaman bot olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.
 • İnternette sayfayı arattığınızda kötü içerikler ya da yorumların varlığına bakmanız gerekir.

Eğer kontrolleriniz ya da gözlemleriniz sonucunda çekilişin doğruluğu hakkında eminseniz, katılabilirsiniz. Fakat şüphe duyduysanız hiç katılıp zaman harcamanıza gerek yok.

İnstagram Çekiliş Hilesi

Instagram Hediye Çekilişi Nasıl Kazanılır?

Instagram hediye çekilişi nasıl kazanılır konusunda çok doğru bir noktadasınız. Günümüzde en çok kullanılan sosyal medyalardan olan Instagram’da insanlar ya da firmalar daha yüksek meblağlar kazanabilmek ve fazla kitleye ulaşmak için bazı stratejiler uygularlar. Bu strateji Instagram’da çekilişler yaparak kitleyi sayfalarına çekerler.

Çekilişi düzenleyen sayfalar bizlerden yapmamız için bazı kurallar isterler. Tabii ki bunları yaparak zaman harcamanıza gerek yok. Hileler.com.tr sitemiz bu konuda sizlere son derece yardımcı olacaktır.

Hem ücretsiz bir şekilde bir eşya kazanmış olacaksınız hem de bizim sitemizden ücretsiz bir şekilde yardım alabileceksiniz.

Sitemiz sizlerden hesabınıza dair şifre istemiyor. Yapmanız gerekenler sırayla şunlar:

 • Hileleler.com.tr adresine giriş yapmalısınız.
 • Instagram çekiliş hilesi butonuna tıklamalısınız.
 • Çekilişe katılacağınız Instagram hesabınızın kullanıcı adını girmeniz gerekecektir. (Hesabınıza dair başka hiçbir bilgi istemez.)
 • Son olarak adet yazan kısma miktar girmeniz gerekecektir.

Bir çekilişi kazanma oranınızı arttırmak işte bu kadar kolay.

Instagram Çekiliş Hilesi Ücretsiz

Instagram çekiliş hilesi ücretsiz, kolay uğraşlar sonucu hediye kazanmak için kodlanmış bir sitemdir. Fenomenlerin, ünlülerin ya da mağazası olup online olarak satış yapanların daha da popüler olmak yani daha çok takipçi ve hayran sayısına erişmek için düzenlediği çekilişlere milyonlarca kişi katılıyor.

Gerek Instagram’da olup yeni müşterilere ulaşmak gerekse fenomen olmak isteyen kişiler tarafından düzenlenen çekilişler; ufak hediyeler dağıtılabileceği gibi son model telefon, otomobil, tablet, kulaklık gibi birçok lüks ve pahalı hediyeler de sunabiliyorlar.

Peki size şöyle bir sorum olacak. Sizler de bu karşınıza çıkan hediyelere Instagram çekiliş hilesi ücretsiz ile çok kolay bir şekilde sahip olmak istemez misiniz? Eğer yanıtınız evet ise sizleri de hileler.com.tr adresinde görmekten çok mutluluk duyarız.

Instagram Çekilişi Kazanma Hilesi Var Mı?

Instagram çekilişi kazanma hilesi var mı, konusu çekiliş yapan sayfalar arttıkça daha da merak konusu oluyor. Çekiliş sayıları artması beraberinde akıllara farklı sorular da getiriyor. Bazı kullanıcılar bu çekilişlere Instagram çekiliş hilesi gibi yollarla kazanıp kazanamayacağını merak ediyor.

Sistemler yapay zekâ üzerine kurulu olduğu için sizlere zaman tasarrufu yaparak kazanma şansınızı arttırabiliyor. Sizlerin uzun süre de yapacağınız adımları bizler yani hileler.com.tr ekibi olarak çok daha kısa sürede sizler için elde etmekteyiz.

Instagram Çekiliş Kazanma Taktikleri

Instagram çekiliş kazanma taktikleri konusuna biraz değinmek istiyorum. Zamanınızı alabilir ama sonucunda kayda değer bir şey olacağını garanti etmek için daha güvenilir bir yöntem olacağından eminiz.

Instagram sayfaları son günlerde büyük ödüllü ya da küçük ama sizleri mutlu edecek hediyeler vermek için çekilişler düzenliyor. Bu çekilişlere her yolu deneyerek katıldım ama yine de olmuyor diyorsanız çekiliş kazanma taktikleri konusunda yazdığımız yazıyı okuyup tekrar denemenizi isteriz. Kazanacağınıza dair çok ümitliyiz. Bu kadar kesin konuşmamızın sebebi verdiğimiz tavsiyeler ile kazanan takipçilerimiz bizlere teşekkürler iletmesi sonucu olmuştur. Instagram çekiliş kazanma taktikleri şu şekildedir.

 • Öncelikle katıldığınız sayfanın güvenilir ve bilindik bir sayfa olduğundan olun. Çünkü bazı sayfalar fake ya da bot olduğundan ödülleri vermiyorlar.
 • Çekiliş yapan kişilerin genelde istediği kurallar bellidir. (Birisini etiketlemek, yorum yapmak, takip etmek, kaydetmek, paylaşmak) Her zaman ve her kullanıcın istekleri aynı olmayabilir. Örneğin; x kullanıcı sadece yorum yapmanızı isterken, y kullanıcısı 3-4 kural birden verebilir.
 • Çekilişi düzenleyen hesabın isteklerini doğru anlayıp doğru uygulamanız gerekir. Sizden sadece 2 kişiyi etiketlenmenizi istediyse sadece bunu yapın. Şansım artar düşüncesiyle fazla etiketlemeye yapmayın. Çünkü çekilişin sonucunu belirlemek için bu kuralları sisteme girerek açıklama yapıyorlar. Kural dışı bir şey yaparsanız en baştan elenirsiniz.
 • Fazla yorum yapmanız istenirse, her yorum arasında belli bir süre bekleyin. Bu engel almamanız içindir.
 • Çekiliş postunun altına yorum yapan diğer kullanıcıların yorumlarını beğenin. Fakat beğenirken aynı şekilde her beğeni arasında belli bir süre bekleyin. Bu da yine engel almamanız içindir. Eğer engel alırsanız yapacağınız işlemler belli bir süre durdurulacak ve kısıtlanacaktır.
 • Genelde çekiliş sonuçları canlı yayında açıklanır. Bu yüzden çekiliş sonucu açıklanırken sizin kazanma ihtimaliniz olacağından hesabınızı canlı yayına girmeden gizliye almanız gerekir. Aksi takdirde hesabınızın çalınma riski olacaktır. Mutlu bir son beklerken mutsuz bir olayla karşılaşmanızı istemeyiz.
 • Çekilişin bitme süresine 30 dakika kaldığı zaman herhangi bir işlem yapmaya devam etmeyin. Çünkü çekilişin açıklandığı sitem son 30 dakikayı görmüyor.

Sizlerde Instagram çekilişi kazanma taktikleri yazımızı doğru anlayıp, doğru uygularsanız kazanma şansınız çok daha fazla artacaktır.

Instagram Çekiliş Sonuçları Neye Göre Belirleniyor

Instagram çekiliş sonuçları neye göre belirleniyor, sorusu çekilişlere katılan herkesin kafasının bir bölümünde yer alıyor. Çekiliş sonucu açıklanmadan kazanıp kazanamayacaklarına dair bir tahminde bulunmak istiyorlar. Acaba aşamaları doğru mu yaptım? Instagram çekiliş sonuçları neye göre belirleniyor? Aşamaları yaptım ama kazanabilecek miyim? Bu tarz soruları oldukça fazla kafalarının içinde dolandırıp dururlar. Çünkü bu biraz da kazanmak istemenin heyecanıdır.

İnsanlar kazandıkları çekilişlerde harcadıkları emeklerin zamanın karşılığını hediyeyi kazanmakla son bulsun isterler. Ne kadar uğraşsanız da bazen olmayabiliyor. Ya bir yerde yanlış yapıyorsunuz ya da sizden daha iyi yapan birileri var demektir. Tabi biraz da şans işi diyebiliriz.

Çekilişi yapan hesapların sizlere belirttiği kuralları yerine getirip sonucu beklemelisiniz. Çekiliş süresi dolduğu zaman çekilişi yapan kişi tarafından sisteme yazdığı kuralları girerek kazanan kişi açıklanır. Kuralların bir tanesi bile yapılmadıysa ya da yanlış yapılmadıysa çekilişe dahil olmasınız.